abgekühltes Geflügelfleisch

abgekühltes Geflügelfleisch
atšaldyta paukštiena statusas Aprobuotas sritis mėsos produktai apibrėžtis Šalčiu apdorota paukštiena, kurios temperatūra ne žemesnė kaip –2 °C ir ne aukštesnė kaip +4 °C. atitikmenys: angl. chilled poultry vok. abgekühltes Geflügelfleisch, n rus. замороженная птица ryšiai: susijęs terminasatšildyta paukštiena susijęs terminasgreitai užšaldyta paukštiena susijęs terminasužšaldyta paukštiena susijęs terminasšviežia paukštiena šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2002 m. spalio 31 d. įsakymas Nr. 422 „Dėl Mėsos ir paukštienos šviežumo įvertinimo techninio reglamento patvirtinimo“ (Žin., 2002, Nr. 106-4772)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • atšaldyta paukštiena — statusas Aprobuotas sritis mėsos produktai apibrėžtis Šalčiu apdorota paukštiena, kurios temperatūra ne žemesnė kaip –2 °C ir ne aukštesnė kaip +4 °C. atitikmenys: angl. chilled poultry vok. abgekühltes Geflügelfleisch, n rus. замороженная птица… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • chilled poultry — atšaldyta paukštiena statusas Aprobuotas sritis mėsos produktai apibrėžtis Šalčiu apdorota paukštiena, kurios temperatūra ne žemesnė kaip –2 °C ir ne aukštesnė kaip +4 °C. atitikmenys: angl. chilled poultry vok. abgekühltes Geflügelfleisch, n rus …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • замороженная птица — atšaldyta paukštiena statusas Aprobuotas sritis mėsos produktai apibrėžtis Šalčiu apdorota paukštiena, kurios temperatūra ne žemesnė kaip –2 °C ir ne aukštesnė kaip +4 °C. atitikmenys: angl. chilled poultry vok. abgekühltes Geflügelfleisch, n rus …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”